PERİYODİK BAKIM

Asansörlerde meydana gelebilecek arıza, yıpranma, aksaklık ve riskli durumları, sorun oluşmadan önce ortadan kaldırmak için proaktif çalışmaya önem vermekte, güvenli ve sorunsuz bir asansör kullanımı için periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz.

Günümüzde hayatımızın vazgeçilmez bir ihtiyacı haline gelmiş olan asansörler periyodik bakımları düzgün bir şekilde yapıldığı taktirde hiçbir tehlike arz etmeden güvenle kullanılabilir. Firmamız bakım esnasında asansörünüzü ciddi bir şekilde kontrol edip gerekli onarım ve iyileştirmeleri yaparak asansörünüzün sağlıklı bir şekilde hizmet vermesini sağlar.

Asansör kontrollerinin düzenli yapılmaması sonucu oluşan arızalar kazalara ve maddi hasarlara neden olmaktadır. Bunun engellenebilmesi için bina sorumlularının ve kullanıcılarının dikkat etmesi gerekli hususlar bulunmaktadır. Verimli olarak kullanılması istenen asansörün sürekli arızalanması kullanıcıları ve bina sorumlusunu endişelendirmekte ve güvenilirliğinden şüphe duyulmasına neden olmaktadır.

Asansörden en az arıza ve en çok verimde faydalanabilmek için yetkili servisi tarafından her ay belirlenen periyotlarda bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bina sorumlusu, asansör kullanımında sakıncalı gördüğü durumu bakım yetkili firmasına bildirmeli, asansör arızasına yetkili firması dışında müdahale ettirmemelidir. Asansörün ilk kontrolünden iki yıl sonra her yıl kontrollerinin ilgili kuruma yaptırılması gerekmektedir.

 

İletişim Formu